Feedback

Based on 362 reviews
86%
(313)
10%
(38)
1%
(5)
1%
(2)
1%
(4)
I
Dreamer
Isabel
Dreamer

Megailusad küüned, väga loomulikud ja elegantsed! Peale vaadates tundub nagu kaunis maniküür ja ei arvaks, et tegu on press-on küüntega! Meeldib ka see, et need sobivad iga outfitiga! Need püsivad väga hästi (käisin isegi bowlingus), aga samas nende eemaldamine ei ole hirmus ja liim tuleb ära- mul on endal väga õrnad ja lühikesed küüned ja kartsin natuke liimimist, aga ei olnud vaja muretseda!

K
Emily
Kristi Ka
Rahul

Kenad ja vastupidavad

Little extra

Väga rahul! Lihtne paigaldada, püsivad hästi. Komplektis piisav valik erinevaid suurusi, et omale sobiv leida.

E
Bleu
Emili Kõiv
Imeilusad

Püsivad hästi, lihtne paigaldada

K
Aurora
Kärolin Bravõi

Lemmikud. Lihtne paigaldada ja tulemus jääb väga ilus. Küüned väga vastupidavad.

m
Sofia
maarja
küüned on päriselus heledamad

tellisin sofia küüned, sest piltidel on tegu imeilusa roosaga ja valgete otstega. päriselus on küüned heledamad ning valget osa on rohkem kui pool küünest. minu nahatooni jaoks jäävad küüned veidi heledaks, kuid sellegipoolest on tegu armsa disainiga! kasutasin liimi, esimesel nädalal tuleb mitu küünt lahti, kuid pärast teist liimimist tekivad kunstküüntele liimikihid, mis haakuvad väga hästi sõrmedele. hetkel on sofia küüned olnud kuu aega ja 5 päeva ning arvan, et alles järgmisel nädalal võin vahetada :)

m
Black Magic
maarja
liim vajab harjumist

need küüned on ÜLIILUSAD! olen kandnud mitu kuud liimiga erinevaid küüsi, esimene nädal on keeruline, sest 4-6 küünt lendavad küljest ära, kuid teise liimimise peale tekib kiht kunstküünele, mis haakub sõrmedele. pärast teist liimimist pidasid küüned üle kuu aja vastu :) kuu lõpuks märkasin musta värvi kulumist, kuid see ei häirinud.

M
Divine Waves
Marta Johanna Pähk
Väga-väga kvaliteetne toode!

Olen Glowberry küüsi kasutanud nüüdseks ca nädalakese ja pean ütlema, et olen oma ostuga senimaani väga rahul olnud. Küüned on peal püsinud hästi, paigaldamine oli lihtne ja mugav (võttis aega vähem kui 10 minutit) ja küüned on üle elanud igasugused koristustööd jmt. Senimaani olen pidanud uuesti tagasi liimima 3 küünt - üks tuli dušši all ära ja 2 tk lõin ise kogemata lahti. Ma tunnen, et hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paigas, ning selle hinna eest plaanin kindlasti ka juurde tellida mõned muud disainid. Kui eelnevalt lugesin mitmest reviewst, et disain kulub kiirelt, siis Divine wavesi disainiga seda muret pole olnud ja küüned näevad ikka väga ilusad välja. Kerge üllatus oli küll, et Divine Wavesi küüned olid pikemad kui ma eeldasin ja harjumine võttis veidi aega aga olen saanud komplimente ja kõigile Glowberryt ikkagi väga soovitanud. Pole veel kindel kui palju ma neid samasid küüsi uuesti kasutada saan ja kui terveks enda küüs all jääb kui küüned eemaldada. Aga praegu tundub, et olen täpselt saanud selle toote mida soovisin ning olen tõesti väga-väga rahul! Suurepärane toode ja alternatiiv inimesele, kes ei soovi oma aega ja raha raisata, et igakuiselt hoolduses käia.

M
Marshmallow
Madli Palu
Imeline

Olen väga rahul. Kindlasti tellin veel

G
Chai
Gerta Krapivnitski
Imelised!

Hea kvaliteet ning väga vastupidavad🧡🧡

K
Le Nude
Keirin Pärn
Lemmikud

Mugav lahendus igapäevaseks kasutuseks. Lai valik ja kiire tarne.

L
Emily
Laura Sandberg
Emily

Panin küüned peale enne 3 päevast spa külastust ja kõik küüned püsisid peal olenemata pidevast vees ligunemisest ja korduvatest saunade külastustest.
Väga loomulikud.

Nii kaunid ja naiselikud

Järjekordne kaunis ja naiselik variant Glowberrylt

A
Golden Line
Anonymous
Väga naturaalne ja kena

Olen juba varem Glowberry’lt ostnud ja väga rahul olnud. Need püsivad peal liimiga rohkem kui 2 nädalat!! Lisaks sellele näevad küüned välja 10x ilusamad ❤️

M
Aurora
Marju Voksepp

Kvaliteetne toode ja väga ilusad

H
Marshmallow
Heli Penu

Marshmallow

K
Le Nude
Kadi Rooma

Very beautiful, easy to use.

A
Strawberry Glaze
Anette Üürike
Tagasiside

Väga ilusad, püsivad küüntel suurepäraselt ja paigaldus oli ime lihtne! super!

T
Le Nude
Tiia Tomingas-Kampus
Best press-on nails

Best press-on nails I've tried.

L
Sofia
Lisete Laur
Rating

Good quality, true to images, last long.

M
Divine Waves
Maiu Pajumets
Very nice

Long lasting. Very easy and comfortable.

K
Ivy
Kristi Ojala

Ivy

S
Sofia
S.K.
Mõnusad!

Annan väga ausad neli tärni 5st!

Pros:
- Näevad väga ilusad ja naturaalsed välja
- Lihtne paigaldus
- Annab viilida kumeramaks või lühemaks kui tunduvad liiga pikad. Mina viilisin pisut.
- Hea valik küünenärijatele nagu mina, kes ka geellakki hakkab maha tirima kui kuskilt ots lahti.
- Taaskasutatavad, seetõttu säästab ka raha võrreldes geellakkimisega.

Cons:
- Ei tea täpselt kas asi minu küünekujus, kuid pöidlaküüned tahavad pidevalt lahti tulla, esimene tuli neljandal päeval. Kahe nädalaga olen uuesti liiminud neli küünt. (Järgisin juhiseid sõna-sõnalt et kaua peal püsiks). Samas, kõik teised küüned on väga tugevalt peal püsinud.
- Määrduvad kergelt ning mustust maha saada on väga raske. Nt. riivisin bataati nädal tagasi ja küünealused läksid kõik kollaseks. Alkoholi, sidruni jms. maha ei tule, ajaga kulub kuid veel on pisut näha.
- Kui oma suurus juba teada, võiks olla võimalus osta ainult endale sobilikke suurusi, teised jäävad seisma ning pikas perspektiivis ei ole see väga jätkusuutlik. See on kindlasti sammuke, millele tuleks tulevikus mõelda! :)

Üleüldiselt olen üsna rahul ja ilmselt tellin mõne variandi veel, ehk kandilised püsivad minu küünel paremini. Lisan pildid esimesest päevast ( sinise varrukaga) ning kahe nädala möödudes (valge varrukaga). Aitäh!

H
Sofia
Heleriin
Sofia

Väga ilusad ja tugevad küüned! Kindlasti telliksin sama disaini veel.

K
Hazel
Kaia

Nii mõnusad nuded